Campionatul Moldovei Copii şi Juniori Divizia B, Seria Nord

 

Campionatul Moldovei Copii şi Juniori
Divizia B, Seria Nord
Ediţia 2015-2016
U-12, U-14 U-16, U-18

PROGRAMUL MECIURILOR

TUR
Nr. Data Echipe U-12 U-14 Teren Ora
Etapa I
1 12.09.2015 ȘS Briceni – FC Brătușeni  13-0 1-3  Briceni 10.00
2 12.09.2015 ȘS Edineț – ȘS Soroca  6-1 1-2  Edineţ 10.00
3 12.09.2015 ȘS Drochia – ȘS Ocnița  11-0 4-1  Drochia 10.00
4 12.09.2015 ȘS Dondușeni – ȘS Rîșcani  1-1 1-0  Corbu 10.00
5 12.09.2015 ȘS Glodeni – ȘS Fălești  3-0 1-6  Glodeni 10.00
6 12.09.2015 Olimpia – ȘS Sîngerei  6-0 1-3  Bălți, Pișcevic 10.00
7 12.09.2015 ȘS Florești – Narubai  2-0 2-0  Florești 10.00
8 12.09.2015 ȘSSF Bălți – Ursa Mare  0-2 3-5  Bălţi, ŞSSF 10.00
Etapa II
9 19.09.2015 FC Brătușeni – ȘS Rîșcani 0-2 2-3  Brătuşeni 10.00
10 19.09.2015 ȘS Ocnița – ȘS Dondușeni 0-4 0-6  Ocnița 10.00
11 19.09.2015 ȘS Soroca – ȘS Drochia 0-0 5-1  Soroca 10.00
12 19.09.2015 ȘS Briceni – ȘS Edineț 4-3 1-2  Briceni 10.00
13 19.09.2015 Ursa Mare – ȘS Fălești 1-0 0-1  Sănătăuca 10.00
15 19.09.2015 Narubai – ȘSSF Bălți 5-0 0-2  Rîbnița 10.00
15 19.09.2015 ȘS Sîngerei – ȘS Florești 1-3 2-1  Sîngerei 10.00
16 20.09.2015 ȘS Glodeni – Olimpia 0-4 1-4  Glodeni 10.00
Etapa III
17 26.09.2015 ȘS Edineț – FC Brătușeni 6-0  1-2  Edineţ 10.00
18 26.09.2015 ȘS Drochia – ȘS Briceni 3-1  0-1  Drochia 10.00
19 26.09.2015 ȘS Dondușeni – ȘS Soroca 1-1  1-2  Corbu 10.00
20 26.09.2015 ȘS Rîșcani – ȘS Ocnița 7-0  3-1  Rîşcani 10.00
21 27.09.2015 ȘS Fălești – Olimpia 0-7  3-0  Făleşti 10.00
22 26.09.2015 ȘS Florești – ȘS Glodeni 2-0  9-0  Florești 10.00
23 26.09.2015 ȘSSF Bălți – ȘS Sîngerei 2-1  2-1  Bălţi, ŞSSF 10.00
24 26.09.2015 Ursa Mare – Narubai 1-2  5-0  Sănătăuca 10.00
Etapa IV
25 03.10.2015 FC Brătușeni – ȘS Ocnița 1-0  3-0  Brătuşeni 10.00
26 03.10.2015 ȘS Soroca – ȘS Rîșcani 1-0  1-0  Soroca 10.00
27 03.10.2015 ȘS Briceni – ȘS Dondușeni 5-2  0-4  Briceni 10.00
28 03.10.2015 ȘS Edineț – ȘS Drochia 6-2  1-3  Edineț 10.00
29 03.10.2015 ȘS Fălești – Narubai 1-5  1-1  Fălești 11.00
30 03.10.2015 ȘS Sîngerei – Ursa Mare 2-1  1-6  Sîngerei 10.00
31 03.10.2015 ȘS Glodeni – ȘSSF Bălți 0-1  2-1  Glodeni 10.00
32 03.10.2015 Olimpia – ȘS Florești 3-0  2-2  Bălţi, Pișcevic 10.00
Etapa V
33 10.10.2015 ȘS Drochia – FC Brătușeni 6-0  0-0  Drochia 10.00
34 10.10.2015 ȘS Dondușeni – ȘS Edineț 1-5  4-0  Corbu 10.00
35 10.10.2015 ȘS Rîșcani – ȘS Briceni 1-3  2-3  Rîșcani 10.00
36 10.10.2015 ȘS Ocnița – ȘS Soroca 0-6  0-3  Ocniţa 10.00
37 10.10.2015 ȘS Florești – ȘS Fălești 1-0  0-0  Floreşti 10.00
38 10.10.2015 ȘSSF Bălți – Olimpia 1-6  3-3  Bălţi, ŞSSF 10.00
39 10.10.2015 Ursa Mare – ȘS Glodeni 3-0  8-0  Sănătăuca 10.00
40 10.10.2015 Narubai – ȘS Sîngerei 8-0  0-0  Rîbnița 10.00
Etapa VI
41 17.10.2015 FC Brătușeni – ȘS Soroca 0-6  0-2  Brătuşeni 10.00
42 17.10.2015 ȘS Briceni – ȘS Ocnița 10-0  1-4  Briceni 10.00
43 17.10.2015 ȘS Edineț – ȘS Rîșcani 5-0  3-2  Edineț 10.00
44 17.10.2015 ȘS Drochia – ȘS Dondușeni 2-1  0-4  Drochia 10.00
45 17.10.2015 ȘS Fălești – ȘS Sîngerei 0-1  0-0  Fălești 10.00
46 17.10.2015 ȘS Glodeni – Narubai 3-3  0-3  Glodeni 11.00
47 17.10.2015 Olimpia – Ursa Mare 2-0  1-3  Bălți, Pișcevic 10.00
48 17.10.2015 ȘS Florești – ȘSSF Bălți 5-1  4-0  Florești 10.00
Etapa VII
49 24.10.2015 ȘS Dondușeni – FC Brătușeni 8-0  2-0  Corbu 10.00
50 24.10.2015 ȘS Rîșcani – ȘS Drochia 1-0  1-0  Rîșcani 10.00
51 24.10.2015 ȘS Ocnița – ȘS Edineț 1-5  0-2  Ocniţa 10.00
52 24.10.2015 ȘS Soroca – ȘS Briceni 1-3  2-0  Soroca 10.00
53 24.10.2015 ȘSSF Bălți – ȘS Fălești 1-2  0-1  Bălţi, ŞSSF 10.00
54 24.10.2015 Ursa Mare – ȘS Florești 3-2  0-2  Sănătăuca 10.00
55 24.10.2015 Narubai – Olimpia 3-7  0-1  Rîbnița 10.00
56 24.10.2015 ȘS Sîngerei – ȘS Glodeni 0-4  8-0  Sîngerei 10.00
Etapa VIII
57 19.03.2016 ȘS Rîșcani – FC Brătușeni 2-0  0-1  Rîşcani 10.00
58 19.03.2016 ȘS Dondușeni – ȘS Ocnița 6-1  5-0  Corbu 11.00
59 19.03.2016 ȘS Drochia – ȘS Soroca 1-1  0-1  Drochia 10.00
60 transferat ȘS Edineț – ȘS Briceni     Edineţ 10.00
61 19.03.2016 ȘS Fălești – Intersport-Ursa Mare 1-5  2-2  Făleşti 10.00
62 19.03.2016 ȘSSF Bălți – Narubai 0-1  3-1  Bălţi, ŞSSF 10.00
63 19.03.2016 ȘS Florești – ȘS Sîngerei 1-0  1-1  Florești 10.00
64 19.03.2016 Olimpia – ȘS Glodeni 4-0  3-1  Bălți, Pișcevic 10.00
Etapa IX
65 26.03.2016 FC Brătușeni – ȘS Briceni 0-3  2-0  Brătuşeni 10.00
66 26.03.2016 ȘS Soroca – ȘS Edineț 1-1  1-2  Soroca 10.00
67 26.03.2016 ȘS Ocnița – ȘS Drochia 0-1  2-2  Ocnița 12.00
68 26.03.2016 ȘS Rîșcani – ȘS Dondușeni 1-1  0-4  Rîşcani 10.00
69 26.03.2016 ȘS Fălești – ȘS Glodeni 2-1  1-1  Făleşti 10.00
70 27.03.2016 ȘS Sîngerei – Olimpia 0-3  1-2  Sîngerei 10.00
71 26.03.2016 Narubai – ȘS Florești 1-9  1-7  Rîbnița 10.00
72 26.03.2016 Intersport-Ursa Mare – ȘSSF Bălți 1-0  7-0  Sănătăuca 11.00
Etapa X
73 02.04.2016 ȘS Ocnița – FC Brătușeni Ocnița 12.00
74 02.04.2016 ȘS Rîșcani – ȘS Soroca Rîșcani 10.00
75 02.04.2016 ȘS Dondușeni – ȘS Briceni Corbu 11.00
76 02.04.2016 ȘS Drochia – ȘS Edineț Drochia 10.00
77 02.04.2016 Narubai – ȘS Fălești Rîbnița 11.00
78 02.04.2016 Intersport-Ursa Mare – ȘS Sîngerei Sănătăuca 10.00
79 02.04.2016 ȘSSF Bălți – ȘS Glodeni Bălţi, ŞSSF 10.00
80 03.04.2016 ȘS Florești – Olimpia Florești 10.00
Etapa XI
81 09.04.2016 FC Brătușeni – ȘS Edineț Brătuşeni 10.00
82 09.04.2016 ȘS Briceni – ȘS Drochia Briceni 11.00
83 09.04.2016 ȘS Soroca – ȘS Dondușeni Soroca 10.00
84 09.04.2016 ȘS Ocnița – ȘS Rîșcani Ocniţa 12.00
85 09.04.2016 Olimpia – ȘS Fălești Bălţi, Pișcevic 10.00
86 09.04.2016 ȘS Glodeni – ȘS Florești Glodeni 10.00
87 09.04.2016 ȘS Sîngerei – ȘSSF Bălți Sîngerei 10.00
88 10.04.2016 Narubai – Intersport-Ursa Mare Rîbnița 10.00
Etapa XII
89 16.04.2016 FC Brătușeni – ȘS Drochia Brătuşeni 10.00
90 16.04.2016 ȘS Edineț – ȘS Dondușeni Edineț 10.00
91 16.04.2016 ȘS Briceni – ȘS Rîșcani Briceni 11.00
92 16.04.2016 ȘS Soroca – ȘS Ocnița Soroca 10.00
93 16.04.2016 ȘS Fălești – ȘS Florești Fălești 10.00
94 16.04.2016 Olimpia – ȘSSF Bălți Bălți, Pișcevic 10.00
95 16.04.2016 ȘS Glodeni – Intersport-Ursa Mare Glodeni 10.00
96 16.04.2016 ȘS Sîngerei – Narubai Sîngerei 10.00
Etapa XIII
97 23.04.2016 ȘS Soroca – FC Brătușeni Soroca 10.00
98 23.04.2016 ȘS Ocnița – ȘS Briceni Ocniţa 12.00
99 23.04.2016 ȘS Rîșcani – ȘS Edineț Rîșcani 10.00
100 23.04.2016 ȘS Dondușeni – ȘS Drochia Corbu 11.00
101 23.04.2016 ȘS Sîngerei – ȘS Fălești Sîngerei 10.00
102 23.04.2016 Narubai – ȘS Glodeni Rîbnița 11.00
103 23.04.2016 Intersport-Ursa Mare – Olimpia Sănătăuca 11.00
104 23.04.2016 ȘSSF Bălți – ȘS Florești Bălţi, ŞSSF 10.00
Etapa XIV
105 30.04.2016 FC Brătușeni – ȘS Dondușeni Brătuşeni 10.00
106 30.04.2016 ȘS Drochia – ȘS Rîșcani Drochia 10.00
107 30.04.2016 ȘS Edineț – ȘS Ocnița Edineț 10.00
108 30.04.2016 ȘS Briceni – ȘS Soroca Briceni 11.00
109 30.04.2016 ȘS Fălești – ȘSSF Bălți Fălești 10.00
110 30.04.2016 ȘS Florești – Intersport-Ursa Mare Florești 10.00
111 30.04.2016 Olimpia – Narubai Bălți, Pișcevic 10.00
112 30.04.2016 ȘS Glodeni – ȘS Sîngerei Glodeni 10.00